Rozë

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse me fustanin e shkurtër

0
marina-vjollca-shfaqet-terheqese-me-fustanin-e-shkurter

Marina Vjollca, së fundmi ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta e përditshme.

Sot ajo hyri në Instagram për të ndarë imazhe mjaft të bukura me fansat e saj ku shihej e rregulluar deri në çdo detaj, ndërsa fustani i zi i shkonte aq shumë asaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

E veshur me shumë stil ajo ka vënë në pah format trupore dhe duket shumë seksi./Lajmi.net/

Lexo të tjera