Uncategorized

Mbi 35 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë, Policia arreston 19 persona

0

Në 24 orët e fundit kanë ndodhur gjithsej 38 aksidente trafiku, prej tyre 17 kanë përfunduar me të lënduar, ndërsa 21 me dëme materiale.

Policia njofton se për shkelësit e trafikut janë shqiptuar 1 mijë e 131 tiketa, shkruan Gazeta Express.

Në njoftimin e Policisë bëhet e ditur se dje janë arrestuar 19 persona, prej tyre 10 janë dërguar në mbajtje, një në ndalim policor dhe një në vuajtje të dënimit. /Express/

Lexo të tjera