Sport

Mbyllet me sukses operimi i Zaniolo

0
mbyllet-me-sukses-operimi-i-zaniolo

Lojtari i Romës dhe kombëtares së Italisë, Nicolo Zaniolo, ka kryer sot një intervenim në gjurin e tij të majtë, transmeton lajmi.net.

Operimi i lojtarit është kryer në shtetin e Austrisë dhe gjithçka ka shkuar me sukses.

Lojtari lëndoi ligamentet në ndeshjen e Ligës së Kombeve, kur Italia u përball me Holandën.

Rikuperimi i tij pritet të zgjat deri në muajin shkurt. /Lajmi.net/

Lexo të tjera