Sport

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Finlandës dhe Belgjikës

0
mbyllet-pa-gola-pjesa-e-pare-mes-finlandes-dhe-belgjikes

Belgjika është duke dominuar në të gjitha aspektet, por ende nuk e ka gjetur rrugën drejt golit, shkruan lajmi.net.

Belgët kanë ndërtuar disa aksione të bukura, por nuk arritën t’i finalizojnë.

Ndërsa, Finlanda nuk ka pasur ndonjë rast ideal, duke provuar përmes kundëraksioneve.

Kësisoj, rezultati i pjesës së parë: Finlandë 0 – 0 Belgjikë./Lajmi.net/

Lexo të tjera