Uncategorized

McGregor publikon pamje të papara deri më sot nga lufta e tij me Khabib

0

Siç dihet, Khabib kishte mundur irlandezin në UFC, dhe më pas me dy kampeve shpërtheu një “luftë e përgjakshme” në ring.

McGregor ka postuar në Instagram një video për të treguar se si është sulmuar nga njerëzit e Khabib.

“Djem të palumtur”, ka shkruar McGregor, përcjell lajmi.net.

Këto momente mund t’i shikoni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Unlucky lads 😂

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Lexo të tjera