Rozë

“Me bionden time”, Arsimi konfirmon lidhjen me Antonelën?

0
“me-bionden-time”,-arsimi-konfirmon-lidhjen-me-antonelen?

Ajo bashkë me ish-konkurrentin, Arsim Abduli kanë udhëtuar për në Milano dhe nga atje po ndajnë postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ishte Arsimi ai i cili e ka publikuar një video në storien e tij në Instagram derisa i ka bërë tag Antonelës, madje, ai e ka quajtur: “Biondja ime” duke i vendosur edhe një emotikon videos.

Ndryshe, Antonela kishte aferë në takimet e saj me Atdheun i cili edhe u rikthye në program për të sqaruar zënkën për të cilën ishte larguar nga studioja. Pas kësaj ai edhe realizoi një takim me Antonelën megjithatë dyshes nuk iu eci edhe aq mirë dhe kështu ndanë rrugët.

Si do arsyetohet Antonela në studio për veprimet e saj me Arsimin do të shohim në episodet e programit në vazhdim./Lajmi.net/

Lexo të tjera