Rozë

Më e bukur Adrola Dushi se Miss Kosova & Miss Albania

0

Në eventin “Miss Universe Albania & Kosova” që u transmetua në Klan Kosova dhe Vizion Plus, është zgjedhur më e bukura e Kosovës dhe Shqipërisë.

Blerta Veseli është zgjedhur, si përfaqësuese e Kosovës në spektaklin e bukurisë që do zhvillohet në tre mujorin e parë të 2021-ës raporton Gazeta Online Dritarja.net

Ndërsa Paula Mehmetukaj u zgjedh përaqësuese e Shqipërisë në spektaklin e bukurisë Miss Universe.

Me një kërkim të vogël në internet vumë re se Blerta nuk kishte asgjë të dhuruar nga ‘nëna natyrë’. Por ishte e gjitha meritë e ‘bisturisë’ dhe teknikave të sotme për ndryshimin e paraqitjes. A thua Shqipëria dhe Kosova nuk gjejnë dot një bukuri ‘bio’?

Mbrem më shumë shkelqeu Adrola Dushi që prezantoj këtë eveniment se sa dy vajzat që do të përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në konkursin ndërkombëtar të bukurisë shkruan Dritarja.net

Lexo të tjera