Uncategorized

Me këtë datë publikohet videoklipi i ri i Genc Prelvukajt

0

Genc Prelvukaj javë më parë bëri të ditur se ka finalizuar albumin e ri, i cili pritet të publikohet muajin  e ardhshëm, shkruan lajmi.net.

Përmes postimit të fundit, këngëtari solli një fotografi të shkëputur nga xhirimet e videoklipit të ri, i cili do të publikohet më 1 nëntor.

Kënga titullohet “Mungon”, kurse është projekti i parë që publikiohet me klip nga albumi i tij “Gentivs II”.

“Mungon”
Me date 1 Nentor
Kenga e pare me videospot e albumit “Gentivs II”, ka shkruar ai.

Projekti i fundit muzikor nga Genc Prelvukaj titullohet “Bekim” dhe i kushtohet dëshmorit Bekim Berisha. /Lajmi.net/

Lexo të tjera