Rozë

Me një foto të ëmbël, Arbana tregon sa është rritur Dielli

0
me-nje-foto-te-embel,-arbana-tregon-sa-eshte-rritur-dielli

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, vitin e kaluar u bë nënë për herë të dytë, shkruan lajmi.net.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi Dielli, por ka preferuar që gjatë kësaj periudhe ta mbajë larg syrit të publikut.

Si rrallëherë, ajo sot publikoi një foto, në të cilën u shfaq duke e ushqyer me gji Diellin e vogël dhe dukej shumë e lumtur.

“Këtë pasdite, me rrezen time të vogël të dritës”, janë fjalët që Arbana ia ka shtuar fotografisë, me të cilën provomon gjidhënien. /Lajmi.net/

Lexo të tjera