Uncategorized

“Me shokun e zemrës”, Rudina e lumtur në krahët e Markut

0

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku një muaj më parë morën një hap të ri në lidhjen e tyre, shkruan lajmi.net.

Dyshja i thanë “PO” njëri-tjetrit gjatë një udhëtimi romantik në Turqi, ndërsa kanë publikuar fotografi të shumta në rrjete sociale.

Së fundi, aktorja publikoi disa fotografi bashkë me Frrokun, ku shfaqen duke shijuar bukuritë e Pukës.

View this post on Instagram

Me Mark Frrokun,shokun e zemres ❤

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj) on

“Me Mark Frrokun, shokun e zemres ❤”, ka shkruar ajo sipër fotografive krah të fejuarit. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera