Rozë

“Më tako në ëndërr”, Demi josh me fotografinë ku vë në pah të pasmet e formësuara

0
“me-tako-ne-enderr”,-demi-josh-me-fotografine-ku-ve-ne-pah-te-pasmet-e-formesuara

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Kjo për shkak se modelja angleze ka forma trupore fantastike duke lënë gojë hapur fansat e saj me çdo postim që bën.

Së fundmi ajo ka postuar një tjetër imazh provokues në rrjete sociale ku shihet me veshje që i thekson të pasmet e formësuara për të cilat njihet mjaft shumë.

“Më tako në orën 04:44 në endrrat e tua”, u shpreh Demi në mbishkrim./Lajmi.net/ 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

 

Lexo të tjera