Rozë

Me të brendshme s*ksi në shtrat, ja çfarë bën e dashura e Neymar kur futbollisti i kërkon për të ngrënë

0

Trekëndëshi i dashurisë Neymar, Natalia Barulich dhe Maluma pushtoi titujt e mediave pasi modelja “i dha duart” këngëtarit për të lidhur me shokun e tij të ngushtë, yllin e PSG.

Me të brendshme s*ksi në shtrat, ja çfarë bën e dashura e Neymar kur futbollisti i kërkon për të ngrënë

 

Pasi çifti bënë publike lidhjen, ata u kritikuan dhe u komentuan shumë në mediat rozë.

Megjithatë asnjëri prej tyre nuk u kushtoi rëndësi fjalën por nisën lidhjen e tyre më të dashuruar se kurrë.

Herë pas herë, Neymar dhe Natalia Barulich ndajnë momente me njëri-tjetrit në rrjetet sociale, ku nuk mundojnë as pozat e nxehta të modeles.

Së fundmi, 38-vjeçarja postoi foto joshëse në Instagram.  Ajo pozoi e veshur me të brendshme seksi transparente dhe e shtrirë në shtrat, duke treguar se kështu e pret futbollistin kur ai i kërkon për të ngrënë.

“Kur i dashuri të kërkon për të ngrënë ë,”- shkroi Natalia krahas fotove hot.

Zeshkania seksi i vuri flakën rrjetit teksa vuri në pah linjat e saj elegante trupore.

 

(Kosova Sot Online)

Lexo të tjera