Rozë

Meda ka një urim special për Big Mamën me rastin e ditëlindjes

0
meda-ka-nje-urim-special-per-big-mamen-me-rastin-e-ditelindjes

Ajo festoi mbrëmë me miqtë e saj të ngushtë në një lokal nate por edhe urimet nuk i munguan, shkruan lajmi.net.

Edhe këngëtari, Meda e ka uruar me një fotografi të publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

“Happy Birthday, Bigi loçka jem”, ka shkruar Meda në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, përveç Medës, këngëtarja mori edhe urime të shumta nga fansat dhe miqtë e saj./Lajmi.net/

Lexo të tjera