Rozë

Meda uron gruan për ditëlindje, kështu e quan ai atë

0
meda-uron-gruan-per-ditelindje,-keshtu-e-quan-ai-ate

Sot në shtëpinë e këngëtarit Meda ka festë, kjo pasi bashkëshortja e tij, Luljeta feston ditëlindjen shkruan lajmi.net.

Urimi nga ana e Medës nuk ka munguar as në rrjete sociale, pasi ai sjellënjë imazh mjaft të ëmbël me të.

Këngëtari ka publikuar një fotografi përkrah bashkëshortes duke i bërë dhe një dedikim plot dashuri.

“Urime ditlindjen Lulja ime, zemra ime, dashuria ime, gruja ime.” shkroi Meda.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj

Ai publikoi të njëjtin imazh edhe në Instastory, ku të dy dukeshin mjaft të buzëqeshur./Lajmi.net/

Lexo të tjera