Rozë

Meda zbulon një pjesë të këngës së re

0
meda-zbulon-nje-pjese-te-kenges-se-re

Meda nuk e ka ndërmend të ndalet, ai paralajmëroi projektin e ri muzikor, i cili vjen plot ritëm, shkruan lajmi.net.

Projekti i ri i Medës titullohet “Ish dashnia”, ndërsa do të vije e realizuar edhe videoklip, ndërsa u punua nga Emra Com.

Përmes një postimi në Instagram, këngëtari ka zbuluar një pjesë të kësaj kënge dhe njofton se publikohet nesër (e shtunë).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj)

Kënga “Si dashnia” do ta pasojë baladën “Oj shoqni”, të cilën Meda e solli para pak ditësh dhe pranoi komente pozitive nga fansat. /Lajmi.net/

Lexo të tjera