Lajme

Mediat lokale: Një i vdekur dhe dy të plagosur në Mitrovicë

0
mediat-lokale:-nje-i-vdekur-dhe-dy-te-plagosur-ne-mitrovice

Burime të Veriut brenda spitalit të Mitrovicës, thonë se nga gjuajtja me armë zjarri para 1 ore në tregun e Mitrovicës, ka vdekur një person.

Veriu.info mëso se dy persona tjerë janë të plagosur, në mesin e tyre edhe një kalimtar rasti.

Siç kemi raportuar edhe më parë, dyshohet se i përfshirë në gjuajtjen me armë është një zyrtar policor.

Lexo të tjera