Rozë

Megi Pojani nuk ka të ndalur, moderatorja shqiptare vjen seksi nga shtrati

0
megi-pojani-nuk-ka-te-ndalur,-moderatorja-shqiptare-vjen-seksi-nga-shtrati

Njihet si një nga femrat më seksi në Shqipëri, Megi Pojani ka hedhur një imazh në Instagram ku shihet se e bëri në shtrat, shkruan lajmi.net.

Megi Pojani, vjen thujase çdoherë në forma shumë provokative për ndjekësit.

Së fundmi ajo ka publikuar imazhe ku shihet e veshur me robdishan të bardhë, ku po merrte poza provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani © (@megipojani)

Sikurse për çdo postim që bën, Megi pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e Instagramit./Lajmi.net/

Lexo të tjera