Sport

Megjithatë, Shaqiri mbetet te Liverpool

0
megjithate,-shaqiri-mbetet-te-liverpool

Ylli i Liverpool, Xherdan Shaqiri, lidhej me një largim të mundshëm nga ‘Anfield’ dhe besohej se sot, në ditën e fundi të merkatos, ai do të kompletonte lëvizjen.

Megjithatë, lojtari  me prejardhje kosovare duket se nuk do të bëhet me skuadër të re.

Raportime të ‘Evening Standard’ thonë se nuk do të ketë të reja rreth Shaqirit, këtë merkato, transmeton lajmi.net.

Lojtari lidhej me Lazion dhe Sevillan, por asnjë ofertë zyrtare nuk ka shkuar në zyrat e Liverpool, për kartonin e Shaqirit. /Lajmi.net/

Lexo të tjera