Uncategorized

Melinda Ademi çmend fansat për “Halloween”

0

Rep artistja e njohur Melinda Ademi sikurse pothuajse të gjithë kolegët e saj ka vendosur të vesh diçka interesant këtë vit për “Halloween”, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur të vishet si një modele e revistës “Playboy”, ndërsa duket tejet tërheqëse me veshjen ngjyrë rozë.

“Me kë po provon të luash djalosh?”, shkroi ajo poshtë fotografisë së publikuar.

Imazhi i ndarë me ndjekësit morri menjëherë mijëra pëlqime dhe komente mjaft të mira, ndërsa reperja njihet për postimet provokuese që bën jo rrallë herë./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

who you tryna playboy? #halloween2020

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Lexo të tjera