Rozë

Melinda ndan imazhe provokuese dhe video duke bërë ‘twerk’

0
melinda-ndan-imazhe-provokuese-dhe-video-duke-bere-‘twerk’

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi është një ndër më të dashurat tek publiku, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale me publikime të ndryshme të cilat thuajse të gjitha janë mjaft provokuese.

Kësaj radhe Melinda ka publikuar në profilin e Instagramit disa foto dhe video ku shihet duke marrë poza mjaft provokuese për kamerën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

E veshur me një fustan të kaltër i cili mezi i mbulon të pasmet, Melinda pozoi duke treguar këndet më seksi të trupit.

Por nuk e la me kaq, ajo në fund pas fotografive ka bashkangjitur edhe një video ku shihet duke vallëzuar me të pasmet e bujshme./Lajmi.net/

Lexo të tjera