Lajme

Mendoni dy herë para se të kaloni nga Veterniku, kolona është tejet e gjatë

0
mendoni-dy-here-para-se-te-kaloni-nga-veterniku,-kolona-eshte-tejet-e-gjate

Jo vetëm pritjet kufitare, më shumë të njëjtit përballen me kolonën e gjatë që shkaktohet zakonisht në hyrje-daljet e kryeqytetit.

Ngjashëm është situata edhe tani në Veternik, transmeton lajmi.net.

Në disa fotografi të publikuara pak më parë shihet qartë se kolona në hyrje të Prishtinës është shumë e gjatë dhe padyshim shumë prej qytetarëve mund t’u shkaktojë vonesa.

Për të ditur se si është kolona në këtë anë shihni fotografitë më poshtë dhe ndoshta gjeni ndonjë prej rrugëve alternative në atë anë./Lajmi.net/

Lexo të tjera