Rozë

Mentor Haziri publikon këngën “Nji grusht trëndafila”, pjesë e klipi edhe Diellza Kolgeci

0
mentor-haziri-publikon-kengen-“nji-grusht-trendafila”,-pjese-e-klipi-edhe-diellza-kolgeci

Siç e paralajmëroi, Mentor Haziri publikoi bashkë me videoklip këngën e re “Nji grusht trëndafila”, shkruan lajmi.net.

E veçanta e klipit të kësaj kënge është se në të merr pjesë edhe bukuroshja Diellza Kolgeci dhe Desara.

Tekstin e “Nji grusht trëndafila” e ka shkruar Eriona Rishit, videon e punoi Figurina Films, kurse e publikoi Fole Publishing.

Në klipin e kësaj kënge, Diellza Kolgeci mori vëmendje me paraqitjen, teka duket në formë shumë të mirë dhe elegante. /Lajmi.net/

Lexo të tjera