Uncategorized

Mërgimtari gati e bëri gjyshen për spital, pasi donte ta martonte me zor

0

Ka persona të cilët janë bërë të famshëm vetëm për shkak të postimeve të tyre në Facebook, Instagram, Tik Tok, apo Youtube. Së fundi, shumë çifte kanë hapur llogari dhe postojnë video nga përditshmëria e tyre.

E, një nga këto çifte shqiptare në Diasporë janë edhe Florenti e Lorentina, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja së fundi e kanë futur në lojë edhe gjyshen e Florentit, e cila ka marrë mjaftë pëlqime. Përmes rrengjeve që i bëjnë gjyshes, videot e çiftit arrijnë të marrin shumë klikime. Ka shpesh edhe teprime e ekzagjerime, si rasti që e shihni më poshtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @mtvks

Lexo të tjera