Rozë

Mësohet data e publikimit të filmit të Jennifer Lopez me Malumën

0
mesohet-data-e-publikimit-te-filmit-te-jennifer-lopez-me-malumen

Dy yjet e muzikës, Jennifer Lopez dhe Maluma janë bërë bashkë për një projekt të ri filmik me titull “Marry me”, shkruan lajmi.net.

Ky projekt filmik pritet të publikohet në fillim të vitit të ardhshëm, saktësisht në ditën e të dashuruarve (14 shkurt).

Këtë gjë e kanë bërë të ditur dy yjet kryesore të filmit, të cilët po e presin me padurim publikimin e këtij projekti filmik.

Bashkë me Malumën e JLo do të aktrojnë edhe disa emra shumë të njohur të kinematografisë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera