Rozë

Mevlani i rrëmben puthje në buzë Ledianës, shikojeni si reagon ajo

0
mevlani-i-rremben-puthje-ne-buze-ledianes,-shikojeni-si-reagon-ajo

Një çift që janë deklaruar për njëri-tjetrin në “Përputhen”, janë Mevlani dhe Lediana, shkruan lajmi.net.

Dyshja së fundi shfaqen më të afërt në takimet që po i bëjnë me njëri-tjetrin, ashtu siç ndodhi edhe së fundi.

Në takimin e puntantës së sontme, Mevlani dhe Lediana shkëmbyen edhe puthje në buzë, meqë rast kjo e fundit reagoi duke ia kthyer me shuplakë atij.

Në takimin e çiftit të shumëpërfolur nuk munguan as premtimet për njëri-tjetrin. /Lajmi.net/

Lexo të tjera