Rozë

Mevlani së shpejti lanson bashkëpunimin e ri

0
mevlani-se-shpejti-lanson-bashkepunimin-e-ri

Pas famës që bëri në “Përputhen”, Mevlan Shaba ka nisur sukseset e para edhe në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar disa këngë, të cilat po priten mirë nga publiku dhe ka vazhduar punën për projektet e radhës.

Me anë të një videoje, ai bëri të ditur se kënga e tij e re po vjen shumë shpejt dhe është në bashkëpunim me Sabianin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mevlan Shaba (@mevlanshabaa)

Në atë video, Mevlani dhe Sabiani shfaqen në studio muzikore dhe tregojnë edhe disa sekuenca të këngës.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë mes tyre, në janar ata publikuan edhe projektin “Gurbet”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera