Rozë

Mikja e Kylie Jenner nuk lë vend për imagjinatë me veshjen e ngushtë teksa thekson tiparet e formësuara

0
mikja-e-kylie-jenner-nuk-le-vend-per-imagjinate-me-veshjen-e-ngushte-teksa-thekson-tiparet-e-formesuara

Anastasia Karanikolaou e njohur si Stassie ishte duke u siguruar që të ishte në qendër të vëmendjes ndërsa drejtohej për një natë në Craig në West Hollywood të martën në mbrëmje, transmeton lajmi.net.

Modelja, 23 vjeçare, ktheu kokën me një fustan të bardhë të prerë, i cili përmbante panel të guximshëm të detajuar ndërsa dilte për darkë për të festuar e ditëlindjen e shoqes së saj në të cilën Kylie gjithashtu mori pjesë.

Bukuroshja zeshkane lëshoi një pamje të pasurive të saj të bollshme me fustanin i cili i zbuloi kofshët e saj të hollë dhe të pasmet.

Ajo e kompletoi veshjen e saj joshëse në mënyrë perfektë me këpucë me ngjyrë të zezë dhe veshi një pallto të gjatë lëkure mbi shpatulla ndërsa mbante një maskë në fytyre. Anastasia theksoi pamjen e saj natyrale me makijazh të bronzuar./Lajmi.net/

Lexo të tjera