Rozë

Miliarderja më e re në botë: Unë jam shefi

0

E si të mos e konsideroj vetën shef kur është miliarderja më e re në botë.

Kylie Jenner përveç që provokon me imazhe të “nxehta”, ajo dinë të tërheqë vëmendjen edhe me deklarata të ndryshme.

Bukuroshja vetëm 23 vjeçare ka një famë dhe pasuri marramendëse, e të gjitha këto e bëjnë të ndihet “boss”.

Edhe në fotografitë seksi që ndau së fundi në Instagramin e saj, para 197 milionë ndjekësve, ajo tha se është shefi.

 

 

“Unë nuk jam si shef, unë jam shefi”, ka shkruar Kylie në mbishkrimin e 5 fotove që publikoj, ku edhe tërhoqi vëmendje me veshjen plotë stil./Indeksonline/

Lexo të tjera