Rozë

Miriam Cani zbulon për herë të parë fytyrën e Duamit

0
miriam-cani-zbulon-per-here-te-pare-fytyren-e-duamit

Miriam Cani dhe Alban Skenderaj u bënë prindër për herë të dytë në janar të këtij viti, shkruan lajmi.net.

Megjithëse fotot e ëmbla me vajzën nuk kishin munguar, ata kishin preferuar mos të tregonin fytyrën e Duamit por të ruanin privatësinë e saj.

View this post on Instagram

❤

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani) on

Ndërsa, sot, Miriami ka publikuar një video shumë të ëmbël me një dedikim të veçantë duke zbuluar për herë të parë fytyrën e vajzës së vogël./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera