Lajme

Miroslav Lajçak takon edhe Isa Mustafën

0
miroslav-lajcak-takon-edhe-isa-mustafen

Gjatë ditës Lajçak ka takuar ushtruesen e detyrës së presidentit Vjosa Osmani, kryeministrin në detyrë Avdullah Hoti dhe ushtruesin e detyrës së kryetarit të PDK-së Enver Hoxhaj. Ditën e djeshme ai ka takuar kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Ndërkohë, pritet të takojë edhe kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj.

Lexo të tjera