Rozë

Miss-et shqiptare jashtë kurorës! (VIDEO)

0

Në këtë edicion të Prive, na vijnë dy bukuroshet të zgjedhura si Miss Albania dhe Miss Kosova.

Vjen Blerta Veseli dhe Paula Mehmetukaj, më afër publikut dhe jashtë spektaklit për ti njohur ende më mirë.

Ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Lexo të tjera