Lajme

Mitrovicasit ndjekin sirianin me lopatë, ngacmoi gruan e njërit nga banorët

0
mitrovicasit-ndjekin-sirianin-me-lopate,-ngacmoi-gruan-e-njerit-nga-banoret

I menjëhershëm ka qenë reagimi i banorëve të lagjes të cilët e rrahën dhe ndoqën me lopatë sirianin, për ta larguar nga lagjja.

Siç thonë dëshmitarët, Policia arrestoi sirianin i cili tashmë ndodhet në stacionin policor.

Sot dhe dje po ashtu pati arrestime të refugjatëve sirianë për vjedhje dhe therje me thikë.

 

Lexo të tjera