Rozë

Modeles gjoksmadhe ia publikojnë fotot private nudo – më pas ajo e publikon vetë një edhe më të mirë

0

Modelja shumë e popullarizuar amerikane, Lindsey Pelas, është e famshmja e fundit që është bërë viktimë e hakerave.

Biondes bombastike i janë vjedhur fotografitë private nga telefoni i saj celular, iPhone, dhe të njëjtat i janë publikuar në rrjetet sociale, në internet.

Disa fotografi, ku 28-vjeçarja amerikane shihet krejtësisht cullak, janë publikuar në llogaritë e saj, të cilat i janë thyer nga të njëjtët hakera.

Lindsey, e cila numëron 9 milionë ndjekës vetëm në Instagram, ka arritur të kthejë në pronësi llogaritë e vjedhura, dhe ka thyer heshtjen rreth rastit.

Ajo ka pranuar, nëpërmjet “cicërimave” në Twitter, se fotografitë i janë vjedhur përnjëmend, dhe se është vërtet ajo që shihet në to e zhveshur.

Por, bukuroshja që është bërë e famshme në mbarë botën për shkak të gjoksit të saj gjigant, nuk e ka lënë më kaq.

Duke dashur t’i mposhtë hakerat në mënyrën e saj, Lindsey ka publikuar vetë një fotografi të saj të re, ku ajo shihet komplet lakuriq, duke i ftuar admiruesit e saj ta shijojnë imazhin, e duke thënë se fotografitë që ia kanë vjedhur hakerat as që mund të krahasohen me të.

Por, pak më vonë, ajo sikur është bërë pishman, dhe e ka fshirë fotografinë nudo që e ka publikuar vetë – por jo para se përdoruesit e rrjeteve sociale ta ruanin atë.

Më poshtë, pamje 18+

Image

Image

Lexo të tjera