Uncategorized

Modelja e njohur ‘ngacmon’ fansat me imazhe nga pishina

0

Demi Rose vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në shtypin rozë, për shkak të paraqitjeve ekstravagante, shkruan lajmi.net.

Tash e sa ditë, ajo është duke qëndruar për pushime në Ibiza, teksa qëndrimin atje po e shfrytëzon edhe për të realizuar fotografi joshëse.

Së fundi, modelja provokoi me një palë bikini të markës “Fendi”, duke pozuar në pishinën e hotelit ku po qëndron.

Ajo vuri në plan të parë të pasmet dhe gjoksin, ashtu siç bën në secilën paraqitje në rrjete sociale.

View this post on Instagram

Depth in her eyes ✨

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Edhe ky imazh, ashtu sikurse të tjerët që i solli paraprakisht morën komente dhe pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve të Demit.

Kujtojmë se vetëm në Instagram, Demi Rose numëron afro 15 milionë ndjekës. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Some vitamin me ✨ @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Lexo të tjera