Uncategorized

Modelja e njohur zhvishet tërësisht para pasqyrës dhe fotografon trupin nga afër

0

Ashley Graham është emër që komentohet shumë për veprimet që bën, duke treguar se nuk ka fare komplekse, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit në Instagram, modelja fotografoi trupin nga afër, teksa tentoi që t’i fshihte pjesët intime.

Por, me këtë imazh, Ashley tregoi tatuazhin që e ka realizuar në pjesën intime.

Ashley Graham ka pak kohë që është bërë nënë, ndërsa shumë shpesh sjell video duke nxitur gjidhënien tek të gjitha gratë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

a few things 💦🙃

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Lexo të tjera