Uncategorized

Modelja pozon provokuese e shtrirë në rërë

0

Modelja e famshme, Demi Rose, e mori edhe njëherë vëmendjen, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së sotme e ka publikuar një foto ku shfaqet e zhveshur dhe gjoksin e mbulon vetëm me flokët e gjata.

E modelja duket se ka vendosur ta mbajë vëmendjen nga vetja pasi në po të njëjtën ditë ajo i ka publikuar dy foto në të cilat shfaqet tejet provokuese me bikini e shtrirë në rërë.

Demi Rose duket tejet atraktive teksa tregon format e përkryera trupore./Lajmi.net/

Lexo të tjera