Rozë

Modelja provokon e veshur me fustanin super të shkurtër, tregon shumë

0
modelja-provokon-e-veshur-me-fustanin-super-te-shkurter,-tregon-shume

Modelja e famshme, Anastasia Kvitko, nuk po i ndalon provokimet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi e ka marrë edhe njëherë vëmendjen dhe e gjithë kjo me një pozë jashtëzakonisht provokuese.

View this post on Instagram

1 or 2 ?💕 Dress @fashionnova @fashionnovamen FashionNovapartner 🤍

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

E veshur me një fustan tejet të shkurtër, Anastasia Kvitko duket tejet seksi, madje gati sa nuk ka zbuluar pothuajse gjithçka.

Numri i ndjekësve që e përcjellin atë është i madh andaj edhe nuk i lë fansat të zhgënjehen./Lajmi.net/

Lexo të tjera