Rozë

Modelja seksi e ‘Playboy’ hyn në futboll, blen shumicën e aksioneve në një klub

0

Modelja e “Playboy”, Daniela Chavez ka blerë shumicën e aksioneve dhe është bërë pronare e një klubi kilian.

“Faleminderit të gjithëve për mbështetjen tuaj. Jam e sigurtë se mund të bëhemi profesionist dhe do të bëjmë që bota ta shoh skuadrën e Rankagwa Sur”, ka shkruar Daniela, përcjell “Zeri.info”.

“Së shpejti do të shihni një ndryshim në klubin kilian”, shtoi ajo.

Klubi kilian e ka mirëpritur atë dhe janë të sigurtë se ajo do të kontribuojë për projektin e tyre sportiv. /Zeri.info

Lexo të tjera