Rozë

Modelja ‘seksi’ shfaqet shumë provokative

0

 

Frankie Essex

Ajo u shfaq e mrekullushme në muajin korrik.

 

Dhe Frankie Essex ishte e sigurt se do të ngritë temperaturat kur ajo shfaqi kthesat e saj me rrobat e saj të brendshme, gjatë një fotosesioni të fundit.

Fotot e saj befasuese erdhën në 10 vjetorin e shfaqjes televizive të TOWIE, e cila shfaqet këtë të diele./Bota sot

Image

Lexo të tjera