Rozë

Modelja seksi vë meshkujt në provë/ Vë kamerën në xhepin e pasëm, reagimet e tyre janë epike (VIDEO)

0

Një modele seksi e bërë e famshme në rrjetet sociale ka kapur në “flagrancë” të gjithë meshkujt që shohin të pasmet e saj.

Ajo vendosi të bëjë një eksperiment duke futur celularin në xhepin e pasëm dhe duke mbajtur kamerën hapur.

Alexas Morgan, 24 vjeç, nga Majemi i Floridës, publikoi videon për 4.1 milionë ndjekësit e saj.

Rezultatet e eksperimentit ishin me shumicën e meshkujve që kthenin kokën për ta parë atë.

Per te pare videon kliko ne linkun

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-8873407/Instagram-model-catches-men-GAWKING-derri-phone-hidden-pocket.html?ico=embedded

Lexo të tjera