Uncategorized

Modelja vesh bikini shumë të vogla dhe merr vëmendje me lëvizjet në fushën e tenisit

0

Lindsey Pelas di si të kthejë vëmendjen e ndjekësve nga ajo, me paraqitjet provokuese, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, ajo vendosi të fotografohet në mes të fushës së tenisit, ku shfaqet gjysmë e zhveshur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LINDSEY PELAS (@lindseypelas)

Modelja kishte veshur një pale bikini rozë, të cilat ishin shumë më të vogla se përmasat e saj.

Ajo vuri në plan të pare format trupore, ndërsa nuk munguan komentet e ndjekësve të shumtë. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LINDSEY PELAS (@lindseypelas)

Lexo të tjera