Sport

Momenti epik i derbit londinez që kishte protagonist Mourinhon dhe Dier

0
momenti-epik-i-derbit-londinez-qe-kishte-protagonist-mourinhon-dhe-dier

Kjo ndeshje do të mbahet mend gjatë shkaku i një ndodhie, me Eric Dier dhe Jose Mourinhon protagonist.

Futbollisti në minutën e 76’ ka lënë fushën për të shkuar drejt tualetit.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Jose Mourinhos, që është vënë pas futbollistit.

Mourinho pas ndeshjes ka thënë se një gjë të tillë e ka bërë për ta vendosur në presion lojtarin, që të kthehet sa më parë në fushë.

Ky moment, është përhapur shumë në mediet sportive./Lajmi.net/

Lexo të tjera