Fun

Monedha një-euroshe që kushton mijëra euro

0
monedha-nje-euroshe-qe-kushton-mijera-euro

Koleksionistët e monedhave po bëjnë oferta për një monedhë unike një-euroshe të quajtur ‘mushkë’ përmes faqes së ankandit The Purple Penny, shkruajnë mediet e huaja, transmeton lajmi.net.

Monedhat janë më të dendura se një monedhë e rregullt një-euroshe.

Mushka po ofrohet për 4,250 dollarë dhe është përshkruar nga ankanderi si “më e bukura që kemi parë ndonjëherë”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera