Uncategorized

“Mora fjalë”, interpretohet në mënyrë të mrekullueshme nga Leonora Jakupi dhe Asim Gashi

0

Leonora Jakupi dhe Asim Gashi interpretuan ‘live’ në studio muzikore këngën “Mora fjalë”, shkruan lajmi.net.

Nuk dihet nëse dy artistët mund t’i shohim së shpejti në një duet, por me këtë interpretim kanë dëshmuar se një bashkëpunim mes tyre do të rezultonte shumë i suksesshëm.

Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja, por së fundi i është kthyer studios për të punuar rreth projekteve të reja. /Lajmi.net/

Lexo të tjera