Rozë

Morena dhe Stresi prezantojnë një tjetër pjesë nga klipi i ri, kënga përfundimisht publikohet të enjten

0
morena-dhe-stresi-prezantojne-nje-tjeter-pjese-nga-klipi-i-ri,-kenga-perfundimisht-publikohet-te-enjten

Reperi Stresi dhe këngëtarja Morena Taraku, ka kohë që e kanë paralajmëruar projektin e përbashkët muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet ‘Bad Girl’ dhe përfundimisht do të publikohet këtë të enjte. Dyshja kanë ndarë pamje të reja të realizuara në klip.

“Të enjten ora 20:00, Bad Girl nga Morena dhe Stresi”, ka shkruar bukuroshja nga Peja.

Kujtojmë se ky është bashkëpunimi i dytë i Morenës dhe Stresit, pas “Ki me bo”që e sollën në vitin 2015./Lajmi.net/

Lexo të tjera