Rozë

Morena merr gjithë vëmendjen me fustanin transparent në festën luksoze për ditëlindjen e saj

0
morena-merr-gjithe-vemendjen-me-fustanin-transparent-ne-festen-luksoze-per-ditelindjen-e-saj

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, me këtë datë feston ditlindjen e 28-të, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, artistja ka organizuar festë luksoze, pamje nga e cila ndau me ndjekësit në Instagram.

Torta, paratë, shampanja, e tullumbacet, nuk munguan në këtë festë për ditëlindjen e saj, ndërsa në secilën prej tyre ishin fjalët “King MT”.

“Brenda vendit tim të mrekullive”, ka shkruar morena sipër fotografive e videove që i ndau nga kjo festë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Por, vëmendja e të gjithëve ishte tek fustani transparent që kishte veshur, i cili ia theksonte format trupore dhe i zbulonte shumë asaj.

Po ashtu, detaji që të bie në sy është edhe stili i ri i flokëve, ku Morena shfaqet me flokë të shkurtër. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera