Rozë

Morena provokoi nga dhoma e gjumit me këmishë nate, pendohet dhe e fshin foton

0
morena-provokoi-nga-dhoma-e-gjumit-me-kemishe-nate,-pendohet-dhe-e-fshin-foton

Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat tregon jetën luksoze që bën në Turqi, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo publikoi një imazh joshës, në të cilin u shfaq nga dhoma e gjumit dhe nuk mbante grim në fytyrë.

Ajo kishte veshur vetëm këmishë nate, ndërsa vuri në plan të parë gjoksin dhe këmbët seksi, por më pastaj u pendua dhe e fshiu foton.

Kujtojmë se “Bad Girl” titullohet projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku, këngë kjo në bashkëpunim me Stresin. /Lajmi.net/

Lexo të tjera