Uncategorized

Morena Taraku sjell projektin “Alexander”, shfaqet atraktive në klip

0

Morena Taraku sapo ka lansuar projektin e ri muzikor, të vizualizuar edhe me klip, shkruan lajmi.net.

“Alexander”, mban titullin kënga e re e Morenës, në të cilën edhe kësaj radhe flet për jetën luksoze që bën.

Në disa prej skenave të klipit, këngëtarja shfaqet në shtëpinë luksoze të saj në Stamboll, ndërsa të tjerat i filmoi rrugëve të atij qyteti.

Po ashtu, vëmendje të madhe marrin edhe veshjet dhe aksesorët e Morenës, të cilat kapin shifra të larta.

Këtë këngë artistja kishte kohë që e paralajmëroi, andaj fansat e saj e kanë pritur me padurim. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

NOT PREGNANT JUST SPEECHLESS 😶 #ALEXANDER

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Lexo të tjera