Lajme

Morena Taraku tregon format trupore me fustanin super të shkurtër

0
Morena Taraku

Morena Taraku i ka provokuar ndjekësit e saj.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, e ka marrë gjithë vëmendjen me imazhin e fundit.

Ajo ka zgjedhur një fustan të shkurtër i cili i vë në pah format trupore.

Foton ku shfaqet atraktive ajo e ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram.

“YOUR 🪐”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë. Ndryshe Morena është një ndër emrat shumë të komentuar të estradës.

Jeta e saj e shtrenjtë, ajo private e profesionale komentohen jashtëzakonisht shumë.

shumë./BS

Lexo të tjera