Rozë

“Mos ma bëj me gisht”, Mevlani përplaset ashpër me Melisën

0
“mos-ma-bej-me-gisht”,-mevlani-perplaset-ashper-me-melisen

Mevlani dhe Melisa kanë shkëmbyer një komunikim të  ashpër me njëri-tjetrin në studio, shkruan lajmi.net.

E gjithë kjo si pasojë e përmendjes së Melisës në takim nga Ledjana. Komunikimi nuk shkoi edhe aq mirë saqë dyshja u ngritën në këmbë duke diskutuar.

Ndryshe, emisioni është duke u transmetuar teksa po komentohet takimi i Ledjanës me Mevlanin./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera